Ameliyatsız Burun Estetiği Uygulamaları ve Fiyatları

Burun estetiği ameliyatları artık cerrahi bir müdahale gerektirmeden klinik ortamda rahatlıkla yapılabiliyor. Ufak uygulamalarla gerçekleştirilen burun estetiği işlemleri ile ufak burun estetiği kaygıları son buluyor.

Burun yüzün tam ortasında olduğundan dolayı esteitk kaygıların en fazla yaşandığı bölgedir. Bu bölgedeki ufak problemler hemen göze çarpar o sebeple bayanlar burun bölgesinden oldukça şikayetçidirler. Bazı durumlarda burun organının asıl fonksiyonları unutularak yanlızca güzel ve estetik görünmesine odaklanılır.

Burun estetiği ameliyatı olması gereken ve bu ameliyattan kortuğu için olmayan hastalar dahi vardır. Burun estetiği ameliyatı için randevu alan hatta burun estetiği ameliyat günü alıp ameliyattan 1 saat öncesi korkularından kaynaklı ameliyatı iptal eden hastalar bile vardır. Buna ek olarak sağlık problemlerinin baş gösterdiği hastalarda burun estetiği ameliyatı olamamaktadırlar.

Bu durumun farkına varan estetik cerrahi uzmanları burun estetiği hastaları için basit ama etkili ufak cerrahi uygulamaları ile burun estetiği estetik uygulamalarını hastalarına sunuyor. Son derece basit bir işlem olan estetik burun dolguları ile artık burnunuzdaki estetik kaygılara son vereceksiniz.

Yanlızca 15 dakika kadar süren bu uygulamanın fiyatı 700 TL ile 1500 TL arasında değişmektedir. Yanlız bu işlem kalıcı bir işlem değildir. Kişinin cildine göre 6 ayda yada senede bir yapılması gerekmektedir.

Yapılan burun estetiği dolgu uygulamaları ile burunda var olan deformitelere giderilir, kişi daha güzel estetik bir burnu sahip olur. Bu uygulama aynı zamanda oldukça doğal bir uygulamadır. kişinin bir estetik uygulama yaptırdığı kesinlikle belli olmayacaktır.

Bu yazı Ameliyatsız Burun Estetiği Uygulamaları ve Fiyatları kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Ameliyatsız Burun Estetiği Uygulamaları ve Fiyatları için 3 cevap

  1. Muazzez der ki:

    Iyi günler, ben buruu ameliyatsiz etmek istiyorum. ama hangi doktorlar bunu yapiyorlar bu fiyata.

  2. yasemin yaşar der ki:

    ameliyatsız burun estetiği hakkında fiyat almak istiyorum bütçeme uygunsa yaptırmak ve yerinizi öğrenmek istiyorum

  3. melike der ki:

    .merhaba ben amelıyatsz burun estetiği olmak istiyorum burnum kemikli ve sivri fiyatını öğrenmek istiyorum birde benim yüzümde cocukluktan kalma tırnak izleri var bunun geçmesi mümkün mü

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>